Обговорення освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики" (бакалаврат)

8 лютого 2023 року на засіданні Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики відбулось обговорення освітньої програми "Інженерія відновлюваної енергетики" (бакалаврат), яка підтримується USAID Проєкт енергетичної безпеки. Гарант ОП Віталій Цих (Vitalii Tsykh) представив напрацювання щодо удосконалення освітньої програми на основні відгуків від стейкхолдерів та викладачів.

Важливим є також зворотній зв'язок від студентства, тому до обговорення були залучені здобувачі освіти. Це дозволило отримати цінні пропозиції щодо змін в освітній програмі, а також оцінити її з іншої перспективи. Після узгодження всіх поданих пропозицій, до програми буде внесено зміни, щоб забезпечити вимоги сучасного та якісного освітнього процесу.

• фото2
  • фото 3