Обговорення особливостей впровадження дуальної освіти

Відбулось чергове робоча зустріч щодо обговорення заповнення індивідуального навчального плану для здобувачів за дуальною формою освіти. Визначено яку частину компетенцій (загальних та фахових), частково програмні результати, які передаються на забезпечення роботодавцю по ДФЗО. Визначено форми контролю на підприємстві та в межах ЗВО. Погоджено періодично здійснювати зустрічі щодо спільного оцінювання здобутих навичок на підприємстві. На зустрічі присутні в.о. керівника координаційного центру дуальної освіти ІФНТУНГ Перевозова І.В., доцент кафедри підприємництва та маркетингу, гарант ОП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Побігун С.А., доцент кафедри підприємництва та маркетингу, гарант ОП "Маркетинг" Даляк Н.А., представник роботодавців Лесик П.

Додаткова інформація новин: