Навчання та життя в Німеччині

16.05.2023 року був насичений день – до зустрічі зі студентами спеціальності 035 Філологія долучилась наша студентка Квітослава Іванцюк, яка навчається на кафедрі філології та перекладу ІФНТУНГ у весняному семестрі 2022/2023 н.р. за програмою академічної мобільності. Квітослава студентка 3 курсу університету м. Гільдесгайм (Universität Hildesheim), Німеччина. Сьогодні вона розповіла про особливості життя й навчання у Німеччині – особливості вищої освіти, правила вступу, формування індивідуальної навчальної траєкторії, зокрема про можливість обрати заняття у певні години чи дні тижня, скласти інтенсивніший чи більш тривалий навчальний план. Квітослава також наголосила на важливості академічної доброчесності та покаранні за недотримання відповідних вимог до написання наукових робіт. Слухачам було цікаво дізнатись про особливості студентського життя у Німеччині та німецького менталітету загалом.

Дякуємо Квітославі Іванцюк за змістовну, інформативну презентацію!

•  Навчання та життя в Німеччині
  • Навчання та життя в Німеччині