Наші студенти мають видатні успіхи не тільки в навчанні. Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики щиро вітає нашу студентку Юлію Піщак (гр. ЕТМм-22-1, магістерська програма «Енергетичний менеджмент») з відкриттям особистої виставки у галереї Бастіону. Виставка триватиме від 18 липня до 17 серпня. У кожного є багато часу, щоб відвідати її і поділитися враженнями. Бажаємо Юлі подальших творчих здобутків, натхнення та визнання!
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників