Набираємось досвіду в унікальній лабораторії БУВР

У рамках співпраці Дністровського басейнового  управління водних ресурсів та  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу начальник лабораторії моніторингу вод Західного регіону Марія Засідко провела екскурсію для студентів кафедри «Технології захисту навколишнього середовища» Інституту природничих наук і туризму.

Під час екскурсії фахівці лабораторії продемонстрували студентам роботу сучасних приладів, на яких проводиться аналіз проб води за пріоритетними5 забруднювачами, визначаються хімічні та фізико-хімічні показники для масивів поверхневих вод, специфічні синтетичні і несинтетичні забруднюючі речовини, що є характерними для басейну річки Дністер внаслідок антропогенного навантаження.

Марія Засідко наголосила студентам: «Лабораторія моніторингу вод Західного регіону – наразі єдина з лабораторій Держводагентства, яка отримала акредитацію за європейськими стандартами і забезпечує виконання вимірювань у межах басейну Дністра, Вісли та Дунаю, а у час військового стану досліджуються проби і з басейнів Південного Бугу, Дніпра, Дону та Причорноморʼя».

Тож студенти ІФНТУНГ мали можливість отримати досвід, потрібний для ефективної роботи еколога.