Минув другий тиждень виробничої практики у студентів-третьокурсників освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики». Практика проводиться у навчально-виробничій лабораторії «Монтажу, налаштування та експлуатації фотоелектричних станцій», створеної на Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики за підтримки USAID Проєкт енергетичної безпеки.
За цей тиждень навчання наші студенти навчились монтувати найпростіші автономні фотоелектричні станції, зокрема для потреб резервного живлення. Оцінювали роботу і алгоритми заряджання кислотних гелевих та літійферофосфатних акумуляторних батарей. Проводили вимірювання характеристик різних типів автономних інверторів та визначали ефективність їхньої роботи. Чекаємо сонячний третій тиждень практики, бо прийшов час роботи з фотоелектричними батареями.

фон  фон  фон  фонфон  фон  фонфон  фон  фон