Молодь торує шлях

Інститут гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу продовжує роботу з партнерами та максимально підвищує якість знань, що їх опановують юнаки та дівчата в ІФНТУНГ.

Цього разу, в рамках вивчення вибіркової загальноуніверситетської дисципліни "Молодіжна політика", студенти відвідали Департамент молодіжної політики та спорту. Під час зустрічі, організованої доцентом кафедри публічного управління та адміністрування Ларисою Мосорою,  мали нагоду поспілкуватись із директором Департаменту  Віталієм Матешком, заступником директора Департаменту, начальником відділу молодіжної політики Мар'яною Циганин та головним спеціалістом відділу молодіжної політики Департаменту  Оксаною Шамлій.  Також побували в залі засідань Івано-Франківської міської ради, у самому Департаменті та його відділах. Дізнались багато цікавого про роботу Департаменту молодіжної політики та спорту, відділу молодіжної політики та молодіжної ради, зокрема  про існуючі інструменти участі у формуванні та реалізації молодіжної політики в громаді.