Доцент кафедри комп'ютерних систем і мереж, к.т.н. та гарант ОП магістерського рівня «Комп’ютерна інженерія» Мар’ян Слабінога пройшов двотижневе міжнародне стажування у м. Варшава (Республіка Польща). Стажування відбулося в межах участі у весняній сесії престижного проєкту «Інноваційний університет і лідерство – трансфер компетенцій», яка цьогоріч була присвячена темі «Штучний інтелект в академічному середовищі».
Під час інтенсивного навчання та європейського стажування Мар’ян Богданович досліджував передові польські та світові кейси інтеграції інструментів AI у вищу освіту, стратегії академічного лідерства, а також методи трансферу сучасних компетенцій.
Отриманий міжнародний досвід, інноваційні методики викладання та напрацьовані контакти з європейськими колегами будуть безпосередньо впроваджені в освітній процес кафедри. Це дозволить підняти на новий якісний рівень підготовку студентів та аспірантів з акцентом на використання технологій штучного інтелекту.
Детальніше про стажування: https://nung.edu.ua/news/shi-v-universyteti-novi-kompetentsiyi-novi-mozhlyvosti
ОСТАННІ НОВИНИ
-
Архітектура, що починається з людини
-
Подвійний диплом і міжнародне визнання: магістерська програма IT4SEE в ІФНТУНГ
-
Студенти кафедри КМВ ІФНТУНГ – серед фіналістів Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування – 2026»
-
Представники ІФНТУНГ взяли участь у RIFF Thematic Summit у Чехії
-
ІФНТУНГ підтвердив високий рівень суспільних досліджень