Міжнародна конференція - нас визнають закордоном!

Співробітники Азербайджанського державного університету нафтової промисловості  взяли участь у Міжнародній конференції, організованій науково-педагогічним складом кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. На конференції були представлені доповіді з 17 країн. Викладацький склад АДУНП відвідав конференцію за сприяння співробітника університету Туркан Шейдай. На конференції виступили декан факультету «Економіки та менеджменту» АДУНП доцент Ільхам Рустамов, завідувач кафедри менеджменту професор Газанфар Сулейманов та доцент Хаджар Ісмаїлова.

Основна суть конференції «Сталий економічний розвиток» полягає в тому, що вона є необхідною для вирішення проблем у реалізації стратегій країн. На онлайн-конференції було представлено багато тез, заслухано розгорнуті доповіді.

Детально