Міжкафедральний методичний семінар

Кафедра філології та перекладу і кафедра документознавства та інформаційної діяльності Інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ провели 29.06.2023 р. міжкафедральний методичний семінар про роль інформаційних ресурсів у забезпеченні якісної підготовки здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Учасників семінару привітав ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, д. т. н., проф. Чудик І. І., який акцентував на пріоритетності забезпечення якості освіти, що суголосне місії університету та євро інтеграційним прагненням української вищої освіти.

Учасники семінару поділилися досвідом роботи з мультифункціональною освітньою платформою Moodle, що є важливим інструментом забезпечення якості освіти у ЗВО. Доценти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Вінтонів Х. М. та Ганцюк Т. Д. продемонстрували систему розроблених на платформі тестів і завдань для індивідуальної роботи здобувачів для низки курсів, схарактеризували інтерактивну взаємодію зі студентами та дидактичну організацію навчання на ній.

Далі гаранти ОПП і НПП обох кафедр обговорили потенційні проблеми та перспективи використання сучасного інформаційного забезпечення для формування відповідних компетенцій та досягнення програмних результатів навчання.

• Міжкафедральний методичний семінар