ЛЕКЦІЯ-ЗУСТРІЧ ІЗ ELEKS

Традиція запрошувати для проведення занять висококласними фахівцями практиками в галузі розробки програмного забезпечення продовжується у весняному семестрі.

Сьогодні студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення відвідали лекцію в межах навчального курсу 'Архітектура та проєктування програмного забезпечення' (лектор, професор Шекета Василь Іванович). Доповідачем був Senior Java Developer від компанії Eleks Вінер Ростислав Анатолійович. Тема - патерни проєктування.

Основний акцент лекції це опис патернів проєктування та прості приклади їх застосування. Спосіб подання дозволяє зрозуміти суть складних концепцій, що дозволяє студентам не просто дізнатись нову інформацію, а зрозуміти, як це застосовується на практиці.

Лекція відбулась максимально корисною з точки зору практичних знань і вмінь студентами спеціальності 121 - Інженерія програмного забезпечення.