Команда ІФНТУНГ увійшла до півфіналу студентської першості світу з програмування ICPC у Південно-Східній Європі

Команда Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу — IFNTUOG_HaalandTeam — увійшла до півфіналу конкурсу SEERC-2021, отримавши можливість змагатися за студентську першість з програмування у Південно-Східній Європі.

1До складу команди IFNTUOG_HaalandTeam увійшли студенти — Василь Гудима, Руслан Харевич, Микола Дубовський, тренер — доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Микола Яцишин.

Південно-східний європейський півфінал SEERC-2021 р. студентської першості світу з програмування ІСРС пройде в онлайн-режимі з реєстрацією на двох сайтах: Бухарестський політехнічний університет (Румунія) і Вінницький національний технічний університет (Україна). Півфінал проходитиме в один і той же час, 20 та 21 листопада, на одному й тому ж самому наборі завдань, із загальним табло.

Відзначимо, що Інститут інформаційних технологій, як профільний інститут області, що  готує лідерів ІТ-талузі та формує спільноту креативних програмістів-аналітиків для відомих ІТ-компаній, уже 10 років поспіль виступає організатором і координатором першого етапу студентської першості світу з програмування ІСРС-2021 в області. І цьогоріч вперше, починаючи з 2011 року, команда університету отримала право участі в SEERC-2021. Цьому передували п’ять років наполегливої праці.

Вітаємо команду та бажаємо успіху в SEERC-2021! Нехай ІТ фортуна обере найкращих!