Команда ІФНТУНГ увійшла до півфіналу студентської першості світу з програмування ICPC

Команда Інституту інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу — IFNTUOG_Espada — увійшла до півфіналу конкурсу SEERC-2022, отримавши можливість змагатися за студентську першість з програмування у Південно-Східній Європі.

До складу команди IFNTUOG_Espada, яка виборола першість серед команд ЗВО Прикарпаття, увійшли студенти групи ІП-20-3 — Роман Залуцький, Едуард Денис та Арсен Гуменяк, тренер — доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Микола Яцишин.

Південно-східний європейський півфінал SEERC-2022  студентської першості світу з програмування ІСРС пройде в онлайн-режимі. Організатори — Бухарестський політехнічний університет (Румунія) та Вінницький національний технічний університет (Україна). Змагання відбудуться 10 грудня на сайтах двох університетів з кількома спільними сесіями.

Відзначимо, що Інститут інформаційних технологій як профільний інститут області, що  готує лідерів ІТ-талузі та формує спільноту креативних програмістів-аналітиків для провідних ІТ-компаній, уже 11 років поспіль виступає організатором і координатором першого етапу студентської першості світу з програмування ІСРС в області. І завдяки наполегливій праці, нестандартному мисленню, ефективній командній роботі, мотивації та гідному наставництву, університетська команда вже вдруге виборює право участі  в півфіналі студентської першості світу з програмування ІСРС.

Вітаємо команду та бажаємо перемоги!