КМУ відзначив професорів ІФНТУНГ за видатні заслуги в сфері вищої освіти

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 858-р від 29 вересня 2023 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» двом професорам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу призначено довічні стипендії КМУ за видатні заслуги у сфері вищої освіти:

- Галущаку Мар'яну Олексійовичу - професору кафедри загальної та прикладної фізики, Заслуженому працівнику освіти України  (2000),  кавалеру ордена «За заслуги» ІІІ ступеня (2017).

- Карпашу Олегу Михайловичу - професору кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики, Заслуженому діячу науки і техніки України (2001), Лауреату державної премії України в галузі науки і техніки (2006), кавалеру ордена «За заслуги» (2010).

Відповідну стипендію призначають науково-педагогічним працівникам, які зробили вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно упродовж багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку.

Щиро вітаємо з високим визнанням наукових і професійних здобутків!