ІФНТУНГ зодягнувся у вишиванку

18 травня до Дня вишиванки –  міжнародного свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, спільнота Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу зодяглась у вишиванки: сорочки, блузки, плаття, кептарі, жупани, вишиті 2хрестиком, низинкою, гладдю, 3 репрезентували усі регіони України. Сьогодні цей споконвічний український одяг став символом нашої незламності, бо пережив і татаро-монгольську навалу, і поневолення, і бездержавність, і  переслідування великодержавних російських шовіністів й комуністів, і заборону на мову. Вистоїть й переживе російську агресію.

Зграйки студентів, ліцеїстів, викладачів та працівників у вишиванках перебігають від однієї фотозони до іншої. Профком студентів ІФНТУНГ запросив працівників і студентів університету зробити патріотичні світлини в українському національному вбранні з нагоди Дня вишиванки! Ініціатива має соціальну мету – зібрати кошти у вигляді благодійних внесків за світлину на укомплектування спорядженням наших військових. Спільними зусиллями наших студентів і викладачів було зібрано 8915 грн. Фотозвіт8

1Науково-технічна бібліотека ІФНТУНГ теж запросила  усіх охочих на захід «Сорочку мати вишила мені…», присвячений Дню матері та Дню вишиванки. У читальному залі НТБ зібрались студенти та викладачі багатьох інститутів університету. Емоційними розповідями та віршами захопили присутніх працівники бібіліотеки, які підготували не лише літературний колаж, але й тематичну книжкову та вишиванкову виставку. Не залишила нікого байдужим й фотозона «Я люблю вишиванку».

Привітав університетську спільноту з Днем вишиванки ректор ІФНТУНГ Ігор Чудик та Студентський парламент5

Варто сказати, що кожен університетський підрозділ відзначав сьогодні День вишиванки. В який кабінет, в яку б аудиторію, в який би коридор сьогодні не зазирнув, скрізь вишиваним ручеєм струменіла університетська спільнота. Вбрались у вишиванки й працівники Тренажерного бурового центру, який відвідала адміністрація університету. 

Фотозвіт про благодійну фотосесію  + зібрані кошти згодом!

 

  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Акутуальні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

На думку фахівця