У весняному семестрі на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу кафедрою підприємництва та маркетингу проводиться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Підприємницька діяльність».

Для участі в І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Підприємницька діяльність», який відбудеться 11 травня 2023 року в дистанційному форматі, запрошуються  здобувачі вищої освіти ІФНТУНГ та закладів фахової передвищої освіти.

Конкурсні завдання олімпіади охоплюватимуть такі тематичні блоки: природа і економічна сутністьпідприємництва, підприємницька ідея та технологія підприємницького процесу, організація, функціонування і регулюванняпідприємницької діяльності в Україні, планування підприємницької діяльності, конкуренція і аналіз впливу конкуренції напідприємницьку діяльність,економічні ризики в підприємницькійдіяльності тощо.

За кілька днів до проведення олімпіади на сторінці кафедри (https://nung.edu.ua/department/naukovi-zakhody-kafedry) буде розміщена детальна інформація щодо заходу (година, посилання тощо)

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet

Посилання на відеодзвінок:

Номер телефону для приєднання до відеозустрічі:

(US) +1 385-393-4199 , PIN-код:  869 091 706

#Працюємо_заради_Перемоги

Початок 14.00 год. 11 травня 2023 року

Олімпіада проходитиме у вигляді тестування із закритими та відкритими запитаннями. Всі учасники отримають сертифікати про участь в олімпіаді із зазначенням зайнятого місця, через розсилку за вказаними контактними даними при заповненні гугл форми із тестами.

Керівники учасників будуть зазначені у сертифікатах.

Конкурсну комісію, яка оцінювала роботи студентів, очолила докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри ПіМ Ірина Перевозова (@Ірина Перевозова).

За результатами перевірки журі у складі

к.е.н., доцента, заступника директора ІЕМ Сергія Побігуна

к.е.н., доцентки Христини Обельницької та к.е.н., доцентки Юлії Неміш визначили переможців:

Зображення видалено.І місце –

Сусак Дарина Олександрівна;

Перевозов Георгій Дмитрович;

Петрів Андрій Ярославович

Зображення видалено.ІІ місце –

Атаман Вероніка Ігорівна

Кондрат Ольга

Кавчук Ростислав

Гриневич Ігор Михайлович

Крупа Христина Мар‘янівна

Сав`юк Софія Станіславівна

Хомик Денис Юрійович

Ковальчишин Євгенія Романівна

Савінова Крістіна Андріївна

Дидик Михайло Любомирович

Зображення видалено.ІІІ місце –

Костик Ендрю

Вітаємо переможцівЗображення видалено.!

Зображення видалено.Дякуємо учасникам за проявлену зацікавленість!

Детально