І етап XХXІV науково-практичної конференції студентів ІФНТУНГ кафедри фінансів

1 грудня 2021 р. на кафедрі фінансів відбувся перший етап XХXІV науково-практичної конференції студентів.

Участь у конференції 11 студентів спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Журі у складі завідувача кафедри фінансів, проф., д.е.н. Фадєєвої І.Г., проф., д.е.н. Гораль Л.Т., доц., к.е.н. Орищин Т. М., доц., к.е.н. Тришак Л. С., доц., к.е.н. Витвицької У. Я., доц., к.е.н. Ромашко О.М., доц. к.е.н. Данилюк-Черних І.М., доц., к.е.н. Крихівської Н.О. визначили переможців I етапу конференції, якими стали:

I місце:

- Павлишин Данило ст. гр. ФНм-21-1 (науковий керівник – д.е.н., проф. Гораль Л.Т.);

- Петрів Петро ст. гр. ФН-18-1 (науковий керівник - к.е.н., доц. Король С. В.);

- Шолопак Владислав ст. гр. ФН-18-1 (науковий керівник - к.е.н. доц., Крихівська Н.О.);

II місце:

- Пачків Наталія ст. гр. ФНм-21-1 (науковий керівник - к.е.н., доц. Крихівська Н.О.);

- Мандзюк Андрій  ст. гр. ФН-20-1К (науковий керівник – к.е.н., доц. Ромашко О.М.);

III місце:

- Мацьків Віталій ст. гр. ФНм-21-1 (науковий керівник – д.е.н., проф. Гораль Л.Т.);

- Васильківський Ярослав ст. гр. ФН-19-1 (науковий керівник – к.е.н., доц. Гринюк О.І.).

Вітаємо переможців!

Всім учасникам дякуємо за участь у конференції та бажаємо подальших наукових здобутків!

• Фото учасників
  • Скрін Петрів