29 травня відбулося засідання гуртка на тему «Етика Інтернет спілкування», яке провела к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування Микитюк Наталя Євгенівна.

В сучасному світі ми можемо спостерігаємо онлайн-комунікація через соціальні мережі та різні платформи, що існують в Інтернеті. Це спілкування зазвичай є двонаправленим, що дозволяє відправнику та одержувачу обмінюватися думками. З розвитком нових технологій та появою Інтернету онлайн-комунікація набула великого значення у суспільстві. Учасники гуртка мали змогу познайомимося з різними сервісами та розглянути правила спілкування в Інтернеті.

Тож вчимося спілкуватися в Інтернеті й робимо це етично та правильно!
Додаткова інформація новин:
ОСТАННІ НОВИНИ
-
ІФНТУНГ розширює цифрове партнерство в освіті
-
ІІ Конкурс письмового перекладу ІФНТУНГ об'єднав майже 500 творчих робіт
-
Висока державна відзнака – визнання професіоналізму та багаторічної праці
-
Справедливість для тих, хто заплатив найвищу ціну: в ІФНТУНГ обговорили захист родин загиблих військових
-
Енергія підтримки: ІФНТУНГ отримав сонячний колектор від німецьких благодійників