29 травня відбулося засідання гуртка на тему «Етика Інтернет спілкування», яке провела к.е.н., доцент кафедри менеджменту та адміністрування Микитюк Наталя Євгенівна.
![](/sites/default/files/inline-images/001_41.jpg)
В сучасному світі ми можемо спостерігаємо онлайн-комунікація через соціальні мережі та різні платформи, що існують в Інтернеті. Це спілкування зазвичай є двонаправленим, що дозволяє відправнику та одержувачу обмінюватися думками. З розвитком нових технологій та появою Інтернету онлайн-комунікація набула великого значення у суспільстві. Учасники гуртка мали змогу познайомимося з різними сервісами та розглянути правила спілкування в Інтернеті.
![](/sites/default/files/inline-images/002_46.jpg)
Тож вчимося спілкуватися в Інтернеті й робимо це етично та правильно!
Additional news information: