Готуймося разом!

Триває підготовка до реалізації проєкту RoboRush(LogicArt). В її рамках проведено чотири семінарські заняття для викладачів кафедр комп'ютерних систем і мереж, інженерії програмного забезпечення, Центру інноваційного розвитку ІФНТУНГ (які в перспективі зможуть організувати студентські команди) з подальшим отриманням сертифікату підвищення кваліфікації для наставників команд. А це вже новий рівень якості роботи в обраному напрямку. Знайшлися і спонсори проєкту - Faria Education Group, BeeGreen, Yellow Leaf Technologies.

І якщо зовсім недавно ми тільки анонсували RoboRush (LogicArt) як  ІТ-подію для студентів/фахівців ІТ/викладачів, що присвячуватиметься різноманітним аспектам програмування логіки поведінки трекових роботів, то вже сьогодні маємо низку важливих кроків, зроблених у напрямку нашої мети – великих змагань, що виявлять сильніших з найсильніших. Тож готуймося разом!