Філологи на технопікніку

У сьогоднішньому Технопікніку, який вперше проходив у ІФНТУНГ як альтернатива традиційним зустрічам з абітурієнтами, взяли участь викладачі кафедри філології та перекладу і студенти спеціальності 035 Філологія. Гарант бакалаврської освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» доц. Павлик Володимир Іванович розповів абітурієнтам про особливості навчання на програмі, перспективи розвитку Університету та нашої спеціальності, адже місія ІФНТУНГ полягає у науково-освітній діяльності заради забезпечення сталого розвитку та енергетичної безпеки держави, а кваліфіковані фахівці з перекладу сприятимуть міжкультурній взаємодії представників української та світової науково-технічної та бізнесової спільнот. З не меншою увагою школярі поспілкувалися й з нашими студентами. Майбутніх абітурієнтів цікавили предмети, які викладаються на освітній програмі, як студенти оцінюють свій рівень знань, а також, як проходить їхнє дозвілля. Викладачі та студенти кафедри філології та перекладу також ознайомили школярів із новими надходженнями сучасної навчальної літератури.

Кафедра філології та перекладу бажає усім абітурієнтам відмінно скласти тест і запрошує на навчання за бакалаврською та магістерською ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська»!

• Філологи на технопікніку