Екскурсія здобувачів освіти до компанії «Теплокрам»

Продовжуємо розпочату співпрацю з Теплокрам - Котли / Каміни / Печі / Димоходи! Сьогодні, в рамках дисципліни «Гідроенергетика, біоенергетика та низькопотенційні джерела енергії» відбулась екскурсія в компанію «Теплокрам» для студентів групи ІВЕ-21-1, які навчаються за освітньою програмою «Інженерія відновлюваної енергетики».

Підприємство займається різними системами опалення і, перш за все, пропонує використання обладнання, яке працює на біопаливі (деревина, пелети), а також на основі низькопотенційних джерел (теплові насоси).

Керівник групи компаній «Теплокрам» Роман Венгер провів ґрунтовну екскурсію організацією, представив наявне обладнання (твердопаливні та піролізні котли, котли довготривалого горіння, каміни з водяним контуром), а також ознайомив студентів з принципом роботи теплових насосів.

Важливою складовою проведеної лекції була інформація про безпосереднє функціонування систем опалення, які працюють на біопаливі чи з використанням теплових насосів, та які оснащуються спеціалізованою автоматикою та інформаційно-вимірювальною технікою, що дозволяє керувати їх роботою з мобільного телефону.

Кафедра Енергетичного менеджменту і технічної діагностики ІФНТУНГ(Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу) висловлює щиру подяку за співпрацю компанії «Теплокрам» та безпосередньо Роману Венгеру та очікуємо майбутні продуктивні зустрічі!

• фото2
  • фото 3