Екскурсія на найбільше підприємство області

Нещодавно, студенти напрямку "Технології захисту навколишнього середовища",  відвідали найбільше промислове підприємство нашої області — ПрАТ «Івано-Франківськцемент»

Екскурсія відбулась в рамках навчального курсу "Декарбонізація промислових виробництв", який викладає академік НАН України, доктор технічних наук, професор, Євстахій Іванович Крижанівський.

Студенти відвідали всі основні цехи виробництва, дізнались які технологічні процеси лежать в основі виробництва цементу та побачили, яким чином на підприємстві піклуються про навколишнє середовище.

Також студентам продемонстрували дослідну установку по декарбонізації газів, що зараз монтується на підприємстві.

Студенти та викладачі кафедри ТЗБП щиро дякують Миколі Федоровичу КРУЦЮ  за надану чудову можливість відвідати масштабне та сучасне підприємство.