ДРУГЕ місце на I Олімпійських Іграх з Науки, Освіти, Технологій та Мистецтва

Вітаємо викладача та студентів кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ Ігоря Землякова, Катерину Гаврилову, Наталію Мельник, Олену Савицьку та Назарія Драганчука із зайнятим другим місцем на I Олімпійських Іграх з Науки, Освіти, Технологій та Мистецтва, які проходили 15-30 серпня  у Дубаї. У змаганнях взяли участь 479 учасників із 60 країн світу. Роботи було представлено у 36 галузях науки і освіти, 6 видах мистецтва. Нагороди здобули 180 команд та вчених, освітян, інженерів, митців в індивідуальному заліку. Серед суддів було 27 Нобелівських лауреатів.

У загальнокомандному заліку по країнах: 1 місце – Китай, 2 місце – США, 3 місце –Індія, 4 місце – ОАЕ, 5 місце – Австралія, 6 місце  – Україна, 7 місце  – Німеччина,  9 місце - Болгарія, 10 місце - Греція, 11 місце – Норвегія, 12 місце – Франція, 14 місце – Узбекистан, 15 місце – Казахстан.

Україна отримала повний комплект нагород в командному заліку (золото, срібло, бронза). Нагородами відзначено 16 українських команд і вчених, педагогів, митців в індивідуальному заліку з університетів, інститутів та коледжів, ліцеїв і гімназій Києва, Харкова, Дніпра, Полтави, Кременчука, Івано-Франківська, Миколаєва, Черкас, Одеси.

• Мельник
  • Гаврилова