Досвід підприємця на заняттях магістрів

Студенти-магістри за спеціальністю "Технології захисту навколишнього середовища" мали змогу почути досвід випускника ІФНТУНГ Романа Пасяки щодо провадження власної підприємницької діяльності вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) в населених пунктах області. Так, 20.04.2022 на запрошення проф. кафедри "Технології захисту навколишнього середовища" Теодозії Яцишин на заняття з дисципліни "Управління проєктами в екології" приєднався пан Роман - керівник приватного підприємства «Збір та перевезення твердих побутових відходів» і розповів про те, з чого починалася організація вивезення ТПВ, як формувалася робоча група, які ризики можливі при плануванні такої діяльності. В ході діалогу студенти отримали цінні поради і рекомендації як ефективно працювати в команді, забезпечувати якість виконаних робіт, важливість набуття лідерських навичок для управління діяльністю.

• Заняття з дисципліни "Управління проєктами в екології"
  • Роман Пасяка - керівник приватного підприємства «Збір та перевезення твердих побутових відходів»