Дослідження та наукові інтереси студентів переростають в створення наукового гуртка 02/12/2022

Вже тривалий час на кафедрі фінансів НПП ініціюють створення гуртка наукового спрямування.

28.11. 2022 року під керівництвом доц. Король С. В. офіційно запрацював гурток «Фінанси, банківська справа та страхування (ФБС)» наукового спрямування. Поки тривала робота по підготовці  нормативних документів, що регламентують роботу наукового гуртка, студенти   спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та їх наукові керівники продовжували активно працювати над актуальними напрямами наукових досліджень, що входять до кола наукових інтересів  кафедри фінансів.

Результат такої ініціативи не забарився, і серед численних доповідей І етапу XХXV науково-практичної конференції студентів, що відбулася 02.12.2022 року, член наукового гуртка Васильківський Ярослав Андрійович , студент 4 курсу ( гр.ФН-10-1)  здобув ІІ місце. Науковий керівник - к.е.н., доцент Крихівська Наталя Олегівна.

детальніше про цю новину  можна читати тут

• Передум створ наук гурт 02_12-2023
  • Передум створ наук гурт 02_12-2023 ( титул