До мрії – рукою подати!

Нині авершуємо нашу подорож локаціями Дня майбутнього студента STEM FESТ і знайомимо вас з однією з найцікавіших – кафедри інженерії програмного забезпечення. Абітурієнти цікавляться нею не випадково, адже Інститут інформаційних технологій взагалі є одним з найпопулярніших в ІФНТУНГ: спеціальності, які тут опановують студенти не просто модні, вони ще й дуже запитані на ринку праці, а відповідно – й високооплачувані. 

Школярі мріють стати «айтішниками» як колись мріяли стати космонавтами. Хоча тут – самі розумієте – мрія значно ближча й досяжніша, рукою подати. В усякому разі на STEM FEST можна було навіть спробувати себе в мистецтві програмування, взяти участі у квесті й, розгадавши криптографічну загадку, віднайти зашифроване слово.

Розвага? Так. Але дуже корисна для розуміння своїх справжніх вподобань і нахилів. Зрештою, у ХХІ столітті основи ІТ важливі для кожного, незалежно від обраного фаху. А якщо вже йдеться про спеціальність на все життя, то тим більше варто придивитись пильніше до можливостей, які ІФНТУНГ відкриває для своїх студентів саме в Інституті інформаційних технологій. Тому навіть після STEM FEST цілком доречно зайти до ІФНТУНГ і познайомитись ближче. Хтозна, можливо, саме тут стартуватиме ваша кар’єра майбутнього.

 

  • 1
  • 2