День науки в Україні

Вітаємо нашу велику філологічну спільноту зі святом – Днем науки в Україні! Традиційно у цей день ІФНТУНГ нагороджує кращих науковців, отож цьогоріч наші викладачі та студенти отримали подяки за переклад студентських виступів на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку» у 2022/2023 н.р. Вітаємо в.о. завідувача кафедри Штогрин Мар’яну Володимирівну, викладачів кафедри Кушлик Вероніку Андріївну та Криховецьку Аліну Михайлівну, студентів гр. ФІЛ-19-2 Бабак Наталію та Говенчука Олега, гр. ФІЛ-20-2 Райковську Ірину-Меланію та Гему Анастасію! Романенко Наталя Валеріївна нагороджена грамотою за високі наукові здобутки!

Бажаємо усім не зупинятись на досягнутому, безліч нових ідей та звершень!