День майбутнього студента у ІФНТУНГ

Сьогодні, 2 квітня 2023 р., до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на день майбутнього студента завітали абітурієнти та їхні батьки. В.о. завідувача кафедри філології та перекладу Штогрин Мар’яна Володимирівна та гарант освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська» Павлик Володимир Іванович розповіли про особливості вступної кампанії, перспективи спеціальності, нові дисципліни, внесені до ОПП.

Щиро вдячні нашим другокурсникам, які завітали на зустріч і розповіли про навчання за спеціальністю, а також студентці Квітославі Іванцюк, яка навчається на кафедрі філології та перекладу за програмою академічної мобільності.

Дякуємо також міському голові Руслану Марцінківу, який є випускником нашого інституту і теж долучився до заходу.

Любі абітурієнти, чекаємо на Вас, завзятих та спраглих знань, в аудиторіях!!

• День майбутнього студента у ІФНТУНГ