Аспекти успішної кар'єри: стейкхолдери сприяють працевлаштуванню студентів

02.04 2024 р. відбулась гостьова лекція в межах вивчення курсу "Фінансові інструменти в HR-менеджменті"  для студентів бакалаврату  спеціальності 072 від HRD будівельної компанії Світлани Грицак.

Світлана вже 10 років успішно працює в сфері HR, в т.ч. 6 років - в ІТ компаніях.
Лекція, присвячена ключовим аспектам успішної кар'єри, зібрала зацікавлену аудиторію студентів  всіх курсів бакалаврату  та відбулась на запрошення в.о. завідувача кафедри фінансів, обліку та оподаткування Лілії Маринчак.
Під час виступу Світлана Грицак вказала на важливі навички, необхідні для успішного просування в кар'єрі, дала поради щодо написання резюме та мотиваційного листа, поведінки кандидата під час співбесіди. Були цікаві питання та змістовні відповіді, практичні кейси та цінні поради.
Такі зустрічі та лекції від стейкхолдерів якісно доповнюють і збагачують освітній процес, підсилюючи інтерес студентів до вивчення дисциплін.
Дякуємо Світлані за проведену зустріч та співпрацю!

• проф навики HR Грицак 04_2024 (1)
  • проф навики HR Грицак 04_2024 (2
  • проф навики HR Грицак 04_2024 (3