Андрій Корнієнко про формування доходів бюджету

24.10.2024 відбулась гостьова лекція з дисципліни "Бюджетна система" на тему "Система доходів бюджету".

Запрошений лектор - Корнієнко Андрій Миколайович, фінансовий директор Карпатського управління геологорозвідувальних робіт.

Гостьова лекція відбулась на запрошення лектора курсу проф. Ліліани Гораль для студентів 2 курсу спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

Андрій Корніенко розкрив соціально-економічний зміст доходів бюджетів; зробив акцент на методи формування доходів бюджету. Лектор ознайомив студентів з поділом доходів бюджету відповідно до бюджетної класифікації. Найважливішою інформацією стала харатеристиа податкових і неподатових надходжень до бюджетів, яку запрошений лектор навів на приладі підприємства та бюджету Івано-Франівської ТГ. Поговорили на лекції також про інші види наджоджень до бюджету, зокрема неподаткові надходження та доходи від операцій з капіталом.

• студенти