Акредитація ОП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Шановні викладачі, студенти, роботодавці, академічна спільното та інші зацікавлені особи!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 02-04 лютого 2023 року відбудеться оn-line візит експертної групи для проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». З оn-line програмою візиту можна ознайомитися на сайті університету за покликанням.

З відомостями самооцінювання ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» можна ознайомитись за покликанням.

02 лютого 2023 р. о 16.15 - 17.00 год запрошуємо на ВІДКРИТУ ЗУСТРІЧ усіх охочих учасників освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО) з експертною групою. Під час зустрічі ви матимете можливість висловити свої думки, отримати відповіді та поставити питання щодо освітньої програми, яка акредитується.

Приєднатися до Zoom-конференції можна за посиланням:

Пароль: 2023