Відкрито унікальну освітню програму подвійних дипломів з Лондонським університетом Саут-Банк

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ІФНТУНГ)  став переможцем програми подвійних дипломів у межах проєкту Twinning. І вже цьогоріч запрошує до вступу на нову англомовну програму подвійних дипломів «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики»!

В умовах повномасштабної агресії російської федерації проти України, міжнародна партнерська підтримка завжди важлива. В 2022 році ІФНТУНГ і британський університет London South Bank University (LSBU) провели низку зустрічей щодо співпраці в рамках ініціативи Twinning. Для закріплення напрямів подальшої роботи 9 січня 2023 університетами було підписано меморандум про співпрацю. І вже невдовзі плідна робота контактної групи дала перші плоди: спільна заявка ІФНТУНГ та LSBU на грантову підтримку програми подвійних дипломів стала однією із шести заявок, які перемогли серед більш ніж 50 претендентів.

Враховуючи скорочення поставок енергоносіїв, ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України та діджиталізацію процесів у промисловості, бізнесі й економіці, було розроблено англомовну магістерську освітню програму (ОП) «Інформаційні технології для сталого розвитку енергетики» (Information Technologies for Sustainable Energy Engineering, IT4SEE), що базуватиметься на кафедрі інженерії програмного забезпечення в межах спеціальності 175 - Інформаційно-вимірювальні технології.

Магістерська ОП буде викладатися на базі ІФНТУНГ англійською мовою. Програма орієнтована на перетин двох галузей, які зараз є надзвичайно актуальними: інформаційні технології й енергетика. В процесі навчання здобувачі отримають якісні знання за наступними напрямами:

• Англійська мова
  • Аналіз даних
  • Розробка апаратного та програмного забезпечення
  • Принципи відновлювальної енергетики
  • Економіка сталого розвитку
  • Керування проєктами
  • Енергетичний облік та аудит
  • Комп’ютерне симулювання та планування експерименту
  • Інтелектуальна власність та інновації
  • Стандартизація та сертифікація
  • Фронт-енд розробка
  • Бекенд розробка
  • Тестування ПЗ
  • Методи штучного інтелекту
  • 3D-моделювання та UI/UX дизайн

Програма вже отримала схвальні відгуки від провідних представників ІТ-галузі (EPAM, SoftServe, Ivano-Frankivsk IT Cluster).

І найважливіше: випускник програми, за умови успішного закінчення навчання, отримає два дипломи - ІФНТУНГ (українського зразка) та LSBU (британський диплом). Протягом всього процесу навчання студенти матимуть змогу користуватися онлайн-ресурсами та можливостями London South Bank University, а британські викладачі та представники відділу якості будуть здійснювати постійний моніторинг за наданням освітніх послуг.

Програма IT4SEE - це чудовий спосіб отримати освіту британської якості в Україні. Будуй майбутнє своїми руками та стань фахівцем у галузі, яка потрібна бізнесу, країні та світу!

Деталі програми та контактні дані - на сайті ОП: https://it4see.nung.edu.ua

Дізнатися про останні новини програми можна в Telegram-каналі: https://t.me/it4see