75 років успіху

Своє професійне свято – День економіста – і водночас славний 75-річний ювілей відзначили працівники кафедри прикладної економіки Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Як і годиться, за таких урочистих обставин, колектив отримував нині щирі вітання і від керівництва університету, і від колег, і від своїх випускників та студентів. Ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський3 особливо відзначив внесок кафедри в реалізацію масштабних університетських проектів і наголосив, що в період, коли весь світ проходить нелегкий етап світової економічної кризи, фахівці галузі високого рівня надзвичайно важливі для подальшого поступу країни. І такими фахівцями, здатними до нетрадиційніх, креативних рішень, кафедра цілком може поповнювати ряди успішних практиків, які примножуватимуть славу університету і зміцнюватимуть нашу державу.

Віртуальні гості заходу підтвердили це слушне зауваження, адже до ефіру приєдналися випускники кафедри –  всесвітньовідомий економіст Роман Шеремета, заступник міського голови м.Івано-Франківська Віталій Федорів, успішні підприємці Ігор Сусяк, Тарас Назарук, Наталія Мандзюк. У кожного з них – своя історія сходження на вершини здобутків у науці, управлінській діяльності чи практичному бізнесі, але спільне – alma mater, ІФНТУНГ, кафедра прикладної економіки, яка дала їм старт у професійній діяльності.

4А ще є численна когорта вихованців «Бізнес-Інкубатора». Його очільниця, завідувачка кафедри прикладної економіки Уляна Бережницька, з особливою теплотою розповідає  про випускників надзвичайно важливого для кафедри соціального проекту «Успіх у бізнесі». Це – улюблене дітище кафедри і гордість Інституту економіки та менеджменту, адже не тільки сприяє поширенню економічних знань у суспільстві, але й допомагає стати на ноги підприємцям-початківцям. До слова, серед гостей онлайн-святкування також були учасники проекту.

Родзинкою зустрічі стали мотиваційні промови кращих випускників. Викладачів та їхню науку досі згадують добрим словом і, у свою чергу, щедро діляться з нинішніми студентами секретами торування бізнесових стежок. Їхні історії становлення, особисто розказані на відзначенні ювілею, надихнуть не одного студента на пошук власного рецепту успіху.

Це також можна вважати характерною рисою кафедри та її вихованців – щиру підтримку інших в обраній спеціальності, відданість справі. Саме на неї звернула увагу учасників святкування директор Інституту економіки та менеджменту Іванна Запухляк. Саме за це сьогодні працівників кафедри було відзначено грамотами ректора ІФНТУНГ, які їм вручив перший проректор університету Олег Мандрик.

Ювілейні святкування тривають, але працівники кафедри вже будують подальші плани, адже попереду – ще багато наукових і бізнесових вершин, які прагнуть підкорити.