Серед переможців Всеукраїнської конференції «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» – студенти ІФНТУНГ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу  вітає своїх студентів серед переможців  XVIII Всеукраїнського конкурсу студентських та учнівських наукових робіт «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді», який відбувся на базі Хмельницького інституту імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, ПрАТ "ВНЗ" Міжрегіональна Академія управління персоналом. Наукове товариство студентів та молодих вчених Хмельницького інституту МАУП уже 18 років поспіль проводить конкурс студентських та учнівських наукових робіт, який традиційно розпочинається у жовтні та завершується у травні кожного навчального року підсумковою звітною конференцією.

У цьому році Конкурс, приурочений 25-річчю Хмельницького інституту МАУП, працював у двох секціях: І – «Соціально-політичні аспекти розвитку України: історія, сучасність, перспективи» та ІІ – «Економіко-правові аспекти розвитку України в контексті світових геополітичних змін». Науковий захід   зібрав 167 учасників з різних регіонів України: Києва, Івано-Франківська, Маріуполя, Кривого-Рогу, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Хмельницького.

ІФНТУНГ представляли студенти кафедри публічного управління адміністрування Інституту гуманітарної підготовки та державного управлінняВікторія Буртик (ПУА-20-1),  Володимир Книгиницький (ПУА-19-1), Надія Коцеловська (ПУА-19-1) під науковим керівництвом доц. кафедри ПУА Лариси Мосори представили наукову розробку теми: «Соціологічне дослідження обізнаності молоді щодо її ролі в управлінських та соціально-економічних процесах громад». Над темою автори працювали 2 місяці, провели соціологічні опитування серед молоді з усіх областей України.

На підсумковій конференції Голова наукового товариства студентів та молодих вчених Жанна Кілівнік презентувала перший випуск збірника студентів та молодих вчених «Україна у сучасному геополітичному просторі: погляд молоді» з тезами доповідей учасників Конкурсу. Були оголошені також переможці конкурсу, серед яких почесне ІІ місце посіли наші студенти. Вони були нагороджені Дипломом ІІ ступеню, а їхня наукова наставниця – доц. Лариса Мосора – подякою.

​​​​​​​2341

Однак, нагорода знайшла своїх переможців в стінах ІФНТУНГ. В урочистій обстановці, на засіданні кафедри ПУА дипломантів привітав директор ІГПДУ, проф. Дмитро Дзвінчук, а дипломи та подяку їм5 вручив завідувач кафедри ПУА, проф. Віктор Петренко. Досвідчений управлінець Д. І. Дзвінчук зазначив: «Ми щиро радіємо успіхам наших студентів. А особливо пишаємось їхніми новими поглядами на сучасне державотворення, які видаються більш ефективними та результативними. Саме на них покладаються великі очікування щодо нового алгоритму управлінської діяльності».

Університетська спільнота вітає переможців та бажає їм успішного навчання, вдалих наукових досліджень та кар’єрного зростання у майбутньому!