Пізнаємо Україну

У червні на базі Підготовчого відділення для іноземних громадян Центру міжнародної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочала свою роботу Літня українська школа для іноземців, які протягом трьох місяців будуть опановувати українську мову.  Її слухачі – це громадяни різних країн Африки та Близького Сходу, люди різного віку, віросповідання, але з одним спільним бажанням – навчатися в Україні. Незабаром вони розпочнуть свої студії в різних університетах нашої держави, тому знання української мови не лише полегшить їм опанування обраних спеціальностей, але й сприятиме кращій адаптації в новому середовищі.

Завідувачка Підготовчого відділення Анжеліка Заячківська розповідає:
- Літня українська школа – це не тільки місце навчання, але й діалогу культур. Адже, окрім унікальної можливості опанувати мову в стислі терміни, іноземці отримують нагоду познайомитися з традиціями та культурою нашої країни, краще її пізнати й полюбити. Інтенсивне  вивчення української чергуватиметься з екскурсіями, відвідинами історичних пам’яток,  подорожами в Карпати. Все це в комплексі допоможе майбутнім студентам знайти нових друзів, налагодити спілкування й ефективно здобувати освіту в Україні.