Конкурс студентських туристичних проєктів і стартапів

Департаментом міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації 15 січня 2024 року було оголошено про початок проведення Конкурсу студентських туристичних проєктів і стартапів. Уже 15 березня 2024 року стало відомо, що серед проєктів, які пройшли технічний відбір, й проєкт, представлений студентами кафедри туризму, рекреації та регіонального розвитку ІФНТУНГ.

Назва конкурсного проєкту: Активізація туристичної діяльності у Витвицькій ОТГ через удосконалення матеріально-технічного забезпечення проведення фестивалю «Яворина». Мета проєкту: покращення проведення фестивалю «Яворина» шляхом удосконалення облаштування фестивального простору та придбання матеріально-технічних засобів у контексті активізації туристичної діяльності у Витвицькій ОТГ. Бюджет проєкту становить 100,00 тис. грн.