Студенти-іноземці підтримують українців у боротьбі проти Росії

У боротьбі за мир, правду та свободу Україна не одна!  В цей пекельний час ми відчуваємо захист і міць наших героїв – Збройних Сил України, єдність суспільства й влади, підтримку від міжнародних партнерів, а також від студентів і випускників університету з усього світу!

З першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну до університету надходять десятки листів зі словами підтримки, солідарності та готовності допомогти від партнерів з Польщі, Румунії, Словаччини, Канади, Великобританії, Італії, Австрії, Бельгії, Фінляндії, Алжиру та інших країн. Вони підтримують нас, роблять усе можливе, щоб зупинити цю війну, закликають свої уряди до санкцій, забезпечують українців, які вимушені були покинути свою Батьківщину, усім необхідним, створюють спеціальні навчальні програми тощо.

Свою підтримку, співчуття та готовність допомогти висловлюють й іноземні студенти та випускники ІФНТУНГ. Серед них - Жілду Франсішку з Анголи, Грант Бен На-Снох з Ліберії, Аманова Айгозель з Туркменістану, Бріонес Контрейрас Айртон Франсіско з Еквадору, Оффе Ерік Дональдсон з Гани та Андреа Чілікінга Салан.