![Струмінська О.О.](/sites/default/files/styles/person250x320/public/2023-11/%D0%A1%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BC%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B01.jpg?itok=hdU3A8LA)
Асистент кафедри ТЗБП
2007-2011 р.р. – навчання у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальністю «Хімія» на першому (бакалаврському) рівні, отримала диплом бакалавра з відзнакою.
2011-2012 р.р. - навчання у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» за спеціальністю «Хімія» на другому (магістерському) рівні, отримала диплом магістра з відзнакою.
2012-2013 р.р. – працювала у Дендропарку “Дружба”, що підпорядковується ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на посаді молодшого наукового співробітника
2012-2015 р.р. - навчання у аспірантурі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», тема наукової роботи «Полімерні плівкоутворюючі композиції для передпосівної обробки насіння» (05.17.06 – технологія полімерних і композиційних матеріалів)
З 2016 року по 2022 – робота у ІФНТУНГ на посаді інженера І категорії на кафедрі Хімії, яку у 2021 році було перейменовано на кафедру ТЗНС.
З 2023 працює на посаді асистента кафедри ТЗБП
Телефон - 0342727173
e-mail: chemistry@nung.edu.ua