Люта Наталія Вікторівна

Люта Наталія Вікторівна
Alma mater

Івано-Франківський інститут нафти і газу

Спеціальність

Проектування, спорудження і експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ

Кваліфікаційний рівень

Доцент

Науковий ступінь

Кандидат технічних наук

Вчене звання

Доцент

Місце роботи, посада

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, доцент кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ

Наукові інтереси

Втрати нафтопродуктів від випаровування

Загальна інформація

Народилася 9 серпня 1971 року в Івано-Франківськ. Навчалася у Івано-Франківській СШ № 4, яку закінчила у 1988 році. З 1988 по 1993 рік навчалася в Івано-Франківському інституті нафти і газу на факультеті нафтогазопроводів. У 1993 році вступила до аспірантури.У 1999 році почала працювати асистентом кафедри транспорту і зберігання нафти і назу. Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук захистила у 2003 році.Тема дисертації «Методи технологічних розрахунків нафтопроводів при послідовному перекачуванні різносортних нафт». Вчене звання доцента отримала у 2006 році. На даний час працюю на посаді доцента кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ.

Навчальна робота

Склади нафти і нафтопродуктів

Нафтогазова інженерія та технології

Проектування та експлуатація нафтопродуктопроводів

Проектування та експлуатанафти та нафтопродуктівція нафтопроводів

Наукова діяльність

Тема дисертації «Методи технологічних розрахунків нафтопроводів при послідовному перекачуванні різносортних нафт».

Напрям наукової роботи:

Вдосконалення процесів транспортування та зберігання нафти та нафтопродуктів.


Ідентифікатор ORCID

Профіль у Google Scholar​​​​​​​

Вибрані публікації

1. Дорошенко Ю. І. Дослідження іноземного досвіду розрахунків втрат нафтопродуктів від випаровування у процесі наземного зберігання / Ю. І. Дорошенко, Н. В. Люта // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". - 2017. - № 4(1). - С. 31-34.
2. Люта Н.В. Про перспективи і проблеми інтелектуалізації трубопровідних транспортних систем// Н. В. Люта, В. П. Лісафін / World of Science, № 6 (34), 2018. – С. 27-32.
3. Оцінювання занурення плаваючої покрівлі резервуара за наявності атмосферних опадів на ній / В.П. Лісафін, Н.В. Люта //«Розвідка та розробка нафтових і газових родовищ», № 2 (71), 2019.
4. Механізм впливу магнітного та електричного полів на реологічні вла-стивості нафти/ Н.В. Люта, В.П. Лісафін // Міжнародний науковий журнал «Інтернаука», № 8 (70), 2019. – С. 45 - 49.
5. Люта Н. В., Лісафін В. П. Вивчення та аналіз експериментальних досліджень впливу магнітного поля на реологічні властивості сирих нафт // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2020. — №10 .
6. Люта Н. В., Лісафін В. П. Вивчення та аналіз експериментальних досліджень впливу електричного поля на реологічні властивості сирих нафт // Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". — 2020. — №7.

Контакти
Кімната 0502. Тел.: 72-71-39
E-mail:n.v.liuta@gmail.com