Кафедра транспортування та зберігання енергоносіїв

Додаткова інформація
Транспортування та зберігання енергоносіїв

Графік перездач кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв

Кафедра транспортування та зберігання енергоносіїв є випусковою і готує бакалаврів та магістрів за спеціальністю  "Нафтогазова інженерія і технології" .

Підготовка бакалаврів здійснюється за освітньо-професійною програмою "Газонафтопроводи та газонафтосховища"

Кафедра зійснює підготовку магістрів за двома освітньо-професійними програмами:

1.  "Розподіл та постачання енергоносіїв";

2.  "Магістральний трубопровідний транспорт".

В межах відповідних освітніх програм кафедра здійснює підготовку фахівців з питань проектування, спорудження, експлуатації і ремонту газонафтопроводів та газонафтосховищ.

Спільно з кафедрою військової підготовки здійснюється підготовка студентів та курсантів, які навчаються  за військовою спеціалізацією “Забезпечення військ (сил) ракетним паливом, пальним та мастильними матеріалами”. Випускники військової кафедри разом з військовим фахом, по завершенню навчання,  отримують дипломи державного взірця з повною вищою освітою за спеціальністю “Нафтогазова інженерія та технології”.

Студенти, які навчаються на кафедрі, мають можливість стати членами  студентського відділення міжнародної організації SPE (спілка інженерів-нафтовиків) та брати активну участь в міжнародних нафтогазових конгресах, конференціях, та програмах.

Відповідно до угоди про співпрацю між ІФНТУНГ та Краківською гірничо-металургійною академією ім. С. Сташица (Польща) студенти мають можливість одночасно навчатись у магістратурі польського вузу та отримувати диплом магістра європейського взірця. Крім того, студенти ІНГІ проходять також виробничі практики і стажування у навчальних закладах Німеччини, Чехії, Польщі, Угорщини, Канади, Туреччини, Греції та інших країн відповідно до угод з обміну студентами.

Новини

Сьогодні, 29 травня 2024 року, відбулася важлива подія для студентів другого (магістерського) рівня навчання (група НІМм-23-1), що навчаються за ОПП "Магістральний трубопровідний транспорт" – лекцію на тему "Капітальний ремонт магістральних…

У четвер 25 квітня 2024 року відбулося засідання ІІ етапу XXXVI науково-технічної конференції студентів 2023/2024 н.р. Програма конференції:

Нещодавно завершилися захисти магістерських робіт за спеціальністю 185 "Нафтогазова інженерія та технології" на кафедрі транспортування та зберігання енергоносіїв і, як результат успішних захистів, сьогодні (06.02.2024 р.) відбулося вручення…

28 листопада 2023 р. відбулася надзвичайно цікава та продуктивна зустріч представників ІФНТУНГ, зокрема викладачів кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв, з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта", а саме з начальником станції…