Іванов Олександр Васильович

Іванов Олександр Васильович
Alma mater

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Спеціальність

Газонафтопроводи та газонафтосховища

Кваліфікаційний рівень

Спеціаліст

Науковий ступінь

Кандидат технічних наук

Місце роботи, посада

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, доцент кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ

Загальна інформація

Народився в 1987 році у місті Івано-Франківсь. В 2004 р. закінчив загальноосвітню школу-ліцей №23, а в 2009 році Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і отримав вищу освіту за спеціальністю "Газонафтопроводи та газонафтосховища" та здобув кваліфікацію інженера-механіка. Після закінчення працював у Богороданському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів на посаді машиніста технологічних компресорів ( 5  розряд). З грудня 2009 по грудень 2013 року навчавсяна в аспірантурі за спеціальністю "Трубопровідний транспорт, нафтогазосховища".  Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук успішно захистив у 2013 році. В січні того ж року почав працювати на посаді асистента, потім доцента кафедри транспорту і зберігання нафти і газу, а з  вересня 2018 року на посаді доцента кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ.

Навчальна робота

Газові мережі і газосховища

Транспортування та зберігання скрапленого природного газу та СВГ

Проектування та експлуатація газових мереж

Основи транспортування і зберігання вуглеводнів

Наукова діяльність

Тема(и) дисертації(й), рік захисту: "Раціональні рішення при ремонтних роботах технологічного устаткування газопроводів у блочно-кмоплектному виконанні", 2013 рік.

Напрями наукової роботи:

Підвищення надійності та ефективності експлуатації технологічного устаткування газопроводів  шляхом оптимізації проведення їх ремонтів та технічного обслуговування.

Ідентифікатор ORCID

Профіль у Google Scholar

 

Контакти
Кімната 0420. Тел.: 72-71-38.

E-mail: ivanov@nung.edu.ua