WIPO DL-001|101

Додаткова інформація

2020-2021

​​​​​​​

Початковий курс з інтелектуальної власності (DL-001)

Що це таке? Цей короткий навчальний курс для самонавчання розроблений, щоб надати вам швидкий огляд інтелектуальної власності та причин, чому його вважають важливим економічним та культурним надбанням у сучасному житті та економіці.

Що пропонує курс? Курс представлений стислим та легкодоступним способом, що охоплює всі основні аспекти інтелектуальної власності. Читання вмісту DL-001 має зайняти близько 2 годин.Початковий курс не має іспиту або сертифіката.  General Course on Intellectual Property  (DL-101) - Загальний курс з інтелектуальної власності має іспит та сертифікат і буде відкритий у 2021 році.

Як пройти курс? Зареєструйтесь тут і дотримуйтесь інструкцій https://welc.wipo.int/acrp/program/dl?cid=DL001EBC20S2

Реєстрація відкрита до 9 грудня 2020 року, а курс доступний до 18 грудня 2020 року. Він буде знову відкритий у 2021 році.

З будь-яких питань англійською (або російською) мовою звертайтесь до адміністратора курсу за адресою: DL101r.academy@wipo.int

Більше деталей: <<Посилання>>


2019-2020

Академія Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) у співпраці з Creative Spark пропонує пройти Вам General Course on Intellectual Property  (DL-101) - Загальний курс з інтелектуальної власності.

Перегляньте доданий огляд, який містить всю важливу важливу інформацію, а також подальший посібник з реєстрації англійською та російською мовами.

Основні дати (2019):

  • 12 лютого - 3 березня: Реєстрація
  • 4 березня:                     Початок курсу
  • 22 квітня:                       Закінчення курсу
  • 23-30 квітня                  Іспит (онлайн-вибір з декількома варіантами)

Порядок реєстрації:  

Курс пропонується як англійською, так і російською мовами та підтримується двомовним викладачем та адміністратором. Курс англійської мови був перероблений і є більш інтерактивним із звуком та візуальними засобами.

Детальна інформація в доданих файлах:
http://bit.ly/WIPO2020