Зустріч зі студентами-першокурсниками

Друзі! Сьогодні наша документознавча спільнота поповнилася двома групами студентів-першокурсників, для яких широко відкрив двері один з кращих університетів Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, яких радо зустріла випускова кафедра документознавства та інформаційної діяльності.

Пишаємося нашими студентами старших курсів, зокрема Ілоною Сапіжак та Юлією Коропецькою, які активно взяли участь у посвяті першокурсників у студенти, а також показали чудові результати під час навчання, за що отримали заслужені нагороди!

Сьогодні чудовий день, особливо для студентів-першокурсників, щоб поставити собі нові цілі й завдання, скласти план дій на навчальний рік, що розпочинається! Бажаємо усім нам великих досягнень, нових звершень, творчого, навчального й наукового неспокою, цікавих пар, відповідальності й вмотивованості студентам і викладачам, плідної праці й гідних результатів!

• Зустріч зі студентами-першокурсниками