Зустріч з стейкхолдерами

23.12.2021 відбулась зустріч робочої групи забезпечення ОНП «Менеджмент» із стейкхолдерами освітньої програми, зокрема представниками  приватної енергетичної компанії «Регал Петролеум Корпорейшин Лімітид», іноземного підприємства «Дата Інжініринг Систем», провідної нафтохімічної компанії ТОВ «Карпатнафтохім», Калуського фахового коледжу економіки, бізнесу та права, а також на зустріч були запрошені випускники ОНП «Менеджмент», та було обговорено відгук на ОНП «Менеджмент», наданий гарантом ОНП Менеджмент» Львівського національного університету ім. Івана Франка.

onp

Метою зустрічі було обговорити актуальну освітню програму та визначити перспективи та можливості її покращення. Стейкхолдери поділились думками щодо напрямів покращення якості освітньої програми, зокрема шляхом посилення практичних навичок підготовки управлінця у питаннях відповідальності, критичного мислення, прийняття управлінських рішень, аналітично-дослідницької діяльності, а також висловили думку щодо доцільності широкого представлення результатів наукових досліджень у межах функціонування ОНП та створення умов для комерціалізації отриманих результатів наукових досліджень. Також було запропоновано залучення практиків до проведення лекційних та практичних занять.

Результати проведеної зустрічі  будуть враховані у процесі удосконалення діючої ОНП «Менеджмент» на 2022-2023 н.р.