Зустріч з представником "ПРОСТО-страхування"

Сьогодні 12 квітня на лекції з дисципліни «Менеджмент і адміністрування» (блок «Управління інноваціями») доцентом кафедри МіА Петриною М.Ю. для студентів 4 курсу спеціальності 073 "Менеджмент" (МН-17-1, 2) була проведена цікава зустріч з заступником директора АТ «ПРОСТО-страхування» Арзу Шахпаланговим. Для студентів були висвітлені питання страхування, які виникають при проведенні інноваційної діяльності підприємства, інноваційних підходів в страхуванні. Заступник директора АТ «ПРОСТО-страхування» відповів також на питання студентів, які їх зацікавили. Цікаво, що наші студенти ніколи не є пасивними. Дякуємо їм за активність, та дякуємо заступнику директора АТ «ПРОСТО-страхування» Арзу Шахпалангову за змістовну лекцію.

Просто-страхування​​​​​​​