Зустріч з фацівцем практиком

2.05.23 р. на 4 парі відбулася зустріч гаранта ОПП «Туристичний бізнес-менеджмент»,  аспірантів ОНП «Екологія» у межах дисципліни «Управління науковими проектами і програмами наукових екологічних досліджень», магістрів ОПП «Туристичний бізнес-менеджмент»  у межах дисципліни «Інноваційні технології у туристичному бізнесі» разом із аспірантами та магістрами Інституту економіки та менеджменту із фахівцем практиком -  доктором економічний наук,  старшим науковим співробітником відділу досліджень ризиків у сфері зайнятості населення Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України Остафійчуком Ярославом Васильовичем. Тема  дискусії «Демографічна ситуація в Україні: оцінка тенденцій та ризиків». Слухачі проявили зацікавлення та прийняли активну участь в обговоренні обраної теми.

Додаткова інформація новин: