Зустріч з фахівцем у сфері молодіжної політики і проєктного менеджменту М. Циганин

24.11.2021 р. відбулася зустріч студентів інституту економіки та менеджменту з неординарною, надзвичайно позитивною людиною, фахівцем у сфері молодіжної політики і проєктного менеджменту п. Мар’яною Циганин!

1

2

П. Мар’яна Циганин, голова ГО «Віолла», засновниця всеукраїнського молодіжного журналу «Repost», авторка і ведуча телепроєктів, помічниця заступника міського голови (на даний час у декретній відпустці).

3

4

5

6

7

8

9

Тема дискусії: «Перші кроки проєктного менеджера. Аналіз можливостей у сфері молодіжної політики». П. Мар’яна розповіла про молодіжні осередки у нашому місті, шляхи залучення молоді до різних активностей та можливості розпочати кар’єру проєктного менеджера; поділилася власним досвідом розробки і реалізації проєктів, виготовлення нового розважально-інформаційного телепроєкту, формування ефективної команди; дала відповіді на запитання студентів.

Дякуємо п. Мар’яні Циганин за цікаву зустріч! Надіємося на подальшу співпрацю та бажаємо успіхів!