Зустріч представників ІФНТУНГ з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта"

28 листопада 2023 р. відбулася надзвичайно цікава та продуктивна зустріч представників ІФНТУНГ, зокрема викладачів кафедри транспортування та зберігання енергоносіїв, з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта", а саме з начальником станції Фігуном А.С. та заступником начальника Лапко В.Б. Захід, який проходив у вигляді круглого столу, об'єднав у собі налагодження співпраці та обмін досвідом між фахівцями галузі та представниками університету. В рамках зустрічі було представлено оновлені освітньо-професійні програми бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти кафедри ТЗЕН та обговорено компоненти цих програм. Також піднімалося питання забезпечення галузі потенційними висококваліфікованими кадрами та відпрацювання механізмів щодо підвищення якості освітнього процесу загалом і в межах освітньо-професійних програм спеціальності 185 "Нафтогазова інженерія та технології". За результатами зустрічі було запропоновано ряд ініціатив, які  сприятимуть розвитку синергії між навчальною та виробничою сферами, з метою підготовки висококваліфікованих фахівців.

• Зустріч представників ІФНТУНГ з керівництвом ЛВДС “Броди” АТ "Укртранснафта"