Зустріч із стейкхолдерами

29.12.2023 р.відбулася зустріч робочої групи ОП для ІІ рівня (магістри) зі стейкхолдерами. Робоча група у складі Сухарев Сергій Миколайович, завідувач кафедрою екології та охорони навколишнього середовища (хімічний факультет) ДВНЗ «Ужгородський національний університет», доктор хімічних наук, професор. та в. о. зав. кафедри технології захисту навколишнього середовища та безпеки праці Галини Грицуляк (гаранта ОП), викладачів кафедри ТЗБП Андрія Коцюбинського, Тетяни Калин, Теодозії Яцишин,  Олена Струмінська, Медвідь Марії (студентки), Анатолія Алексеєва (випускник-магістр), Ксенії Чупи (випускниця-магістр) обговорили та внесли пропозиції у Проєкт освітньої програми для ІІ рівня (магістри) спеціальності 183 - Технології захисту навколишнього середовища. Зокрема питання стосувалися внесення дисципліни "Охорона праці в галузі", зменшення лабораторних годин з дисципліни "Методи дослідження в технологіях захисту  довкілля від забруднень" та збільшення аудиторних годин для вивчення іноземної мови за спеціальністю.